Poszukujesz jubilera, który wykonuje biżuterię na zamówienie? Nasza pracownia specjalizuje się w wykonywaniu indywidualnych projektów biżuterii oraz przedmiotów użytkowych z metali szlachetnych. Jeśli chciałabyś/chciałbyś zrealizować swój własny pomysł bądź podarować komuś bliskiemu jubilerskie dzieło wykonane od początku do końca specjalnie dla niego, spotkajmy się, aby o tym porozmawiać. Projektowanie biżuterii to nasza specjalność – zapraszamy na spotkanie do Warszawy! Wspólnie możemy stworzyć projekt pierścionka zaręczynowego, kolczyków pasujących do konkretnego stroju, naszyjnika z pamiątkowym elementem z podróży lub spinek do mankietów o specyficznym kształcie. W naszej pracowni powstaje zarówno biżuteria srebrna na zamówienie, jak i wyroby złotnicze ze złota żółtego, białego oraz mieszanek kruszców. Oprócz tego wykonujemy przetapianie złota, z którego mogą powstać całkowicie nowe produkty. Warszawa, okolice – zapraszamy klientów z tego regionu, a także z całego kraju!

Tworzenie biżuterii na zamówienie – tradycja i nowoczesność

W naszej pracy łączymy tradycyjne rzemiosło z zaawansowaną technologią. Pierwsze projekty biżuterii na zamówienie wykonujemy odręcznie – często powstają one już podczas naszego spotkania, kiedy omawiamy indywidualną koncepcję, styl, preferowane materiały i kamienie. Następnie przedstawiamy projekt komputerowy 3D. Na tym etapie wciąż tworzymy przedmiot: konsultujemy jego wygląd oraz wprowadzamy zmiany. Na życzenie przygotujemy także tzw. render, który jest nowoczesną wizualizacją projektu 3D z uwzględnieniem realistycznych kolorów i kształtów. Naszym celem jest jak najlepsze oraz najwierniejsze oddanie zamysłu. Po akceptacji przystępujemy do pracy, aby gotowy przedmiot wkrótce trafił w Twoje ręce. Zapraszamy do udziału w procesie, jakim jest projektowanie biżuterii 3D, dającym dużo frajdy. W jego wyniku powstają naprawdę wyjątkowe okazy!

Wyroby złotnicze na zamówienie. Odkryj ich oryginalność!

Szukasz niebanalnych błyskotek? Ma być to biżuteria srebrna robiona na zamówienie, a może wyroby złotnicze w klasycznej, żółtej wersji? Właśnie masz okazję przekonać się, ile satysfakcji może przynieść projektowanie biżuterii 3D razem z uznanym projektantem biżuterii. Jeśli lubisz unikalne przedmioty lub szukasz wyszukanego prezentu dla bliskiej osoby, biżuteria na zamówienie jest idealną opcją dla Ciebie. Nie zwlekaj – aby umówić się na spotkanie z jubilerem.

Więcej →

_1440260
_1270629

Oprócz tworzenia biżuterii zajmujemy się także jej naprawą oraz obróbką. Wśród naszych usług znajduje się:

  • naprawa biżuterii srebrnej,
  • naprawa biżuterii złotej,
  • naprawa pierścionków,
  • naprawa łańcuszka,
  • przetapianie złota (np. na obrączki),
  • korekta rozmiaru pierścionka / obrączki
  • grawerowanie

Stara biżuteria przemawia do nas szczególnie – historie zapisane w zniszczonych elementach, wiekowych kamieniach to zdecydowanie nasza „bajka”. Od lat zajmujemy się renowacją oraz naprawą biżuterii, nie tylko tej po prababci, ale także takiej, która przeszła już swoje w Twoich rękach, np. noszonych codziennie, ulubionych kolczyków czy bezcennego pierścionka od bliskiej osoby. Podejmujemy się współpracy z muzeami oraz antykwariatami. Jednak nieważne czy secesja, przedwojnie czy lata 80… jeśli myślisz, by tchnąć nowe życie w skarby ze swojej szuflady, zapraszamy do naszej pracowni – z przyjemnością damy im „drugie życie”. Zakres prac renowacyjnych jubilera obejmuje: odnawianie, czyszczenie, dorabianie brakujących elementów, zakuwanie i dobór kamieni szlachetnych, skracanie, wydłużanie, zmianę rozmiaru, łączenie tego, co się zerwało, dorobienie tego, co się zgubiło oraz inne czynności, niezbędne do przywrócenia biżuterii dawnej świetności. Wycena jest kwestią indywidualną – zapraszamy do kontaktu oraz ustalenia rodzaju i zakresu pracy.

Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem oraz pasją. Niekiedy stanowi ono dla nas wyzwanie, jednak jako doświadczony jubiler wiemy, jak postępować z naprawą biżuterii czy jak wykorzystać możliwości, jakie daje przetapianie złota. Warszawa – to tu znajdziesz naszą stacjonarną siedzibę. Sprawdź, jak wiele zyskasz, decydując się na skorzystanie z naszej pomocy w kwestii wszelkiej rewitalizacji biżuterii.