Jak wiemy poszukiwania eleganckiego prezentu dla mężczyzny to jest nie lada kłopot… Biżuteria męska wykonana na indywidualne zamówienie to jest znakomity pomysł. Większość mężczyzn doceni wysiłek włożony w kreację takiego prezentu, tym bardziej jeśli dodamy do niego element personalizacji.

W naszej pracowni mieliśmy przyjemność wykonania spinek do mankietów z inicjałami obdarowanego. Personalizowana biżuteria męska to doskonały dodatek ślubny oraz biznesowy, który jest wizytówką współczesnego dżentelmena.

Każdy projekt powstaje na drodze indywidualnych spotkań w naszej pracowni. Jeśli szukasz prezentu dla swojej “połówki”, zapraszamy! Takie spinki mogą stanowić także piękną pamiątkę ze ślubu. Na rewersie spinek można dodać okolicznościowy grawer.

Spinki wykonane z żółtego złota próby 585, z emalią jubilerską w kolorze masy perłowej. Emalia stanowi tu niezwykle eleganckie wykończenie

Spinki mankietowe z inicjałami oraz personalizowana blaszka, którą dodaliśmy do paska. Męski, ponadczasowy set na każdą okazję