Nasza pracownia specjalizuje się w wykonywaniu indywidualnych projektów biżuterii oraz innych przedmiotów z metali szlachetnych. Jeśli chciałabyś/chciałbyś zrealizować swój własny pomysł bądź podarować komuś bliskiemu biżuterię wykonaną od początku do końca specjalnie dla niego, spotkajmy się, aby o tym porozmawiać. Projektowanie biżuterii to nasza specjalność – zapraszamy na spotkanie do Warszawy!

Wspólnie możemy stworzyć projekt pierścionka zaręczynowego, kolczyków pasujących do konkretnego stroju, naszyjnika z pamiątkowym elementem z podróży lub spinek do mankietów o specyficznym kształcie.

W naszej pracy łączymy tradycyjne rzemiosło z zaawansowaną technologią. Pierwsze projekty biżuterii na zamówienie wykonujemy odręcznie – często powstają one już podczas naszego spotkania, kiedy omawiamy indywidualną koncepcję, styl, preferowane materiały i kamienie.

Następnie przedstawiamy projekt komputerowy 3D. Na tym etapie wciąż tworzymy przedmiot: konsultujemy jego wygląd oraz wprowadzamy zmiany. Na życzenie przygotujemy Wam także tzw. render, który jest nowoczesną wizualizacją projektu 3D z uwzględnieniem realistycznych kolorów i kształtów. Naszym celem jest jak najlepsze oraz najwierniejsze oddanie efektu końcowego. Po akceptacji przystępujemy do pracy, aby gotowy przedmiot wkrótce trafił w Wasze ręce. Zapraszamy do udziału w procesie dającym dużo frajdy, w wyniku którego powstaje wyjątkowa biżuteria. Aby umówić się na spotkanie, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Więcej →

_1440260

PROJEKTOWANIE
INDYWIDULANE

RENOWACJE
BIŻUTERII

_1270629

Stara biżuteria przemawia do nas szczególnie – historie zapisane w zniszczonych elementach, wiekowych kamieniach to zdecydowanie nasza „bajka”. Od lat zajmujemy się renowacją i naprawą biżuterii, nie tylko tej po prababci, ale także takiej, która swoje już przeszła w Twoich rękach, np. noszonych codziennie, ulubionych kolczyków czy bezcennego pierścionka od bliskiej osoby. Podejmujemy się współpracy z muzeami oraz antykwariatami. Jednak nieważne czy secesja, przedwojnie czy lata 80… jeśli myślisz, by tchnąć nowe życie w skarby ze swojej szuflady, zapraszamy do naszej pracowni – z przyjemnością damy im „drugie życie”. Zakres prac renowacyjnych jubilera obejmuje: odnawianie, czyszczenie, dorabianie brakujących elementów, zakuwanie i dobór kamieni szlachetnych, skracanie, wydłużanie, zmianę rozmiaru, łączenie tego, co się zerwało, dorobienie tego, co się zgubiło oraz inne czynności, niezbędne do przywrócenia biżuterii dawnej świetności. Wycena jest kwestią indywidualną – zapraszamy do kontaktu oraz ustalenia rodzaju i zakresu pracy.

Jakie są obrączki, które powstają w naszej pracowni? Zawsze oddajemy je w ręce narzeczonych z przekonaniem, że są po prostu… szczęśliwe! Mają bowiem przynieść im szczęście na długie lata. Wykonujemy je tradycyjnymi metodami złotniczymi, mając na uwadze komfort noszenia oraz wysoką jakość materiałów – szlachetnego złota w próbie min. 585 w trzech kolorach: białym, żółtym i różowym oraz klasycznej platyny.