Na damską biżuterię składa się mnogość różnorodnych elementów: broszki, kolczyki, pierścionki, naszyjniki i oczywiście… bransoletki. Ten ostatni, wyjątkowy jubilerski wyrób jest chętnie wybierany przez kobiety w każdym wieku. Mając tego świadomość, postanowiliśmy stworzyć wyjątkową serię inspirowaną naturalnymi kamieniami oraz wizerunkami zwierząt. Tak powstała kolekcja All Stones & Animals, której bazę stanowią właśnie bransoletki. Przyjrzymy się dziś tym wyjątkowym ozdobom i pokażemy dostępne propozycje. Jesteście ciekawi, co konkretnie przedstawiają poszczególne bransoletki? Jakie modele będą idealne na sezon jesień/zima 2023/24? Mamy dla Was sporo inspirujących faktów, dlatego nie zamierzamy zwlekać. Przechodzimy do przedstawienia bransoletek Schiffers!

Bransoletki z aluminium anodowanego. Czym się cechują?

Błyskotki z kolekcji All Stones & Animals cechują się przede wszystkim oryginalnym wyglądem – to szerokie elementy biżuteryjne, wykonywane z aluminium anodowanego. Jak powstaje ten materiał? Uzyskuje się go w procesie anodowania, skąd zaczerpnął on swoją nazwę. Zabieg ten polega na wytworzeniu warstwy tlenku w celu uzyskania efektownej faktury. Na bransoletkach z omawianej kolekcji jest ona idealnie widoczna – w postaci szczotkowania, regularnego tłoczenia przypominającego skórę gadów bądź odciśnięć w postaci różnorodnie rozmieszczonych, przecinających się kresek. Warto wspomnieć, że bransoletki z tej kolekcji są tworzone przez mistrzów jubilerstwa Schiffers pracą własnych rąk – każde tłoczenie oraz pojedyncza linia to efekt uzyskiwany za pomocą specjalistycznych narzędzi. Wszystko to sprawia, że wyroby te są jeszcze bardziej wyjątkowe. Oryginalna biżuteria ręcznie robiona stanowi rewelacyjną opcję dla każdego indywidualisty. Prześledźmy teraz jej dostępne opcje.

Szeroka bransoletka z kamieniami. Kolekcja All Stones & Animals

W skład serii All Stones & Animals wchodzą m.in. wyroby biżuteryjne z efektownymi kamieniami. Jako że są to produkty robione na zamówienie, mogą mieć one zróżnicowany design, zgodny z życzeniem klienta. Nie masz pomysłu na spersonalizowane zamówienie? Ułatwieniem mogą być modele dostępne od ręki, np. te ze zdobieniem w postaci oczka w kolorze oliwinu oraz paska składającego się ze złota i delikatnych, białych cyrkonii. Ta bransoletka posiada subtelny wzór poprzecznych linii. Będzie znakomita dla wszystkich miłośniczek oryginalnych wyrobów, które uwielbiają podkreślać swój charakter. A może bransoletka ozdobiona romantyczną kameą? Ten element stanowi nawiązanie do biżuterii antykwarycznej, dlatego będzie świetnym wyborem dla fanek estetyki epoki antyku. Bazę w tym przypadku stanowi aluminium o tłoczonej fakturze. A może coś dla zwolenniczek złota w czystej postaci? Bransoletka z fantazyjnym elementem oraz delikatnymi cyrkoniami z wyraźną, kreskowaną fakturą może okazać się prawdziwym hitem. To nasze 3 propozycje przyozdobione kamieniami. A co z motywem zwierzęcym?

Biżuteria z motywem zwierząt – jakie są dostępne opcje?

Miłośniczek zwierzęcych akcentów nie brakuje, wiemy o tym doskonale! W kolekcji znalazły się bransoletki właśnie z tym motywem: do wyboru pozostaje m.in. ta o tematyce hippicznej, z końskim profilem. Wizerunek ten przypadnie do gustu zwłaszcza kobiecie, która kocha jeździectwo i jej całe życie skupione jest wokół tych szlachetnych zwierząt. Ten model to bransoletka bez zapięcia o szerokim, jednolitym profilu. Do wyboru pozostaje również wersja z jelonkiem, który stanowi znak leśnej natury, a jego symboliczne znaczenie nawiązuje do łagodności kobiecego bycia. Ta propozycja posiada nieco inny kształt, zaokrąglony ze zwężającymi się krawędziami bocznymi. W kolekcji znajduje się też bransoletka z motywem smoków, które stanowią uosobienie potęgi, a zarazem przynoszą w życiu szczęście.

Wiesz już, która z przedstawionych propozycji tworzących kolekcję znajdzie się w Twoich zbiorach? Jeśli nie, to możesz skorzystać z opcji zaprojektowania swojej osobistej perełki biżuteryjnej – dzięki Schiffers masz szansę na wyczarowanie błyskotki zgodnej ze swoimi oczekiwaniami oraz z personalną wizją. Wyjątkowa biżuteria z kamieniami oraz motywami zwierzęcymi pozostaje na topie już od wielu sezonów, stając się jednocześnie elementem ponadczasowym. A jeśli dodamy do tego wysoką jakość wykonania, otrzymujemy sprawdzony wyrób na wiele lat!