Proces projektowania i powstawania obrączek odbywa się na drodze trzech spotkań, podczas których poznajemy Wasze oczekiwania, preferencje. Rozmawiamy o tym, czy chcecie zawrzeć w projekcie Wasz indywidualny przekaz – motyw wspólnych zainteresowań, pasji, ulubionych miejsc czy wydarzeń. Często jest to bardzo ciekawa „burza mózgów”. Możecie także wybrać spośród 120 gotowych wzorów naszego projektu – proponujemy obrączki z diamentem czy innymi kamieniami szlachetnymi, ze złota różnego rodzaju, proste bądź bogato zdobione. Co istotne, każda nasza biżuteria ślubna jest w pełni robiona ręcznie, dzięki czemu efekt końcowy zachwyca narzeczonych.

Drugie spotkanie obejmuje przymiarkę obrączek, jeszcze przed ich wykończeniem. Mamy wówczas czas, by dokonać niezbędnych korekt pod względem rozmiaru i wykończenia powierzchni, jest też czas na ustalenie tekstu grawerunku*.

Trzecie spotkanie to odbiór gotowych obrączek. W przypadku niemożności osobistego spotkania współpracujemy z Wami online. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres: info@schiffers.pl.

Jako jubiler ceniony w Warszawie zajmujemy się nie tylko biżuterią na zamówienie, lecz również odnawiamy wszelkiego rodzaju przedmioty ze szlachetnych surowców. Jeśli chcecie wykonać obrączki z powierzonego złota, w naszej pracowni jest taka możliwość. Kolor oraz próba złota nie mają znaczenia. Można także zawrzeć w obrączkach tzw. złoto sentymentalne. Wiemy, jak wiele osób docenia symbolikę, dlatego naszym znakiem rozpoznawczym jest umieszczony obok grawerunku, po wewnętrznej stronie obrączek, znak czterolistnej koniczyny. Dzięki temu ich właścicielom nigdy nie zabraknie szczęścia. Obrączkami wykonanymi u nas w pracowni opiekujemy się przez długie lata – zapewniamy im pełen serwis i wieczystą gwarancję. Dla zabieganych oferujemy wybrane modele obrączek ślubnych, które są dostępne online w zakładce SKLEP.

W galerii zobaczycie modele zarówno te, które są w naszej ofercie jak i te, które powstały na drodze indywidualnego projektowania. Nie wszystkie wzory powielamy, gdyż chcemy zachować ich wyjątkowy charakater.

*stosujemy przede wszystkim grawer laserowy – można wybrać dowolną czcionkę lub nawet wykonać odręczny rysunek, który zostanie naniesiony na Wasze obrączki (rysunek linii papilarnych czy też zapis bicia serca itp.).

Więcej →

_1340036
_1450069

W naszej pracowni powstają wyjątkowe projekty pierścionków zaręczynowych. Staramy się, by każdy z nich był niepowtarzalnym, indywidualnie zaprojektowanym modelem. Proces projektowania pierścionka zaręczynowego traktujemy poważnie – pracujemy wspólnie nad jego koncepcją podczas dwóch lub trzech spotkań. Naszą ideą jest to, by pierścionek zawierał historię, intymny przekaz oraz by zarówno jego forma, jak i zastosowane kamienie* były oryginalne w stosunku do masowej produkcji.

Projekt realizujemy odręcznie (rysunek) lub/i w wersji 3D. Pierścionki powstają wyłącznie z metali szlachetnych – złota próby min. 585 lub platyny, zakuwamy w nie kamienie szlachetne, które dobieramy pod względem upodobań Klienta.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego opowiemy więcej na temat personalizacji i możliwych form realizacji. W przypadku niemożności spotkania u nas na miejscu proponujemy zdalne formy spotkań, a gotowy pierścionek wyślemy kurierem. Zachęcamy do zadawania pytań: info@schiffers.pl

W galerii zostały zaprezentowane zdjęcia pierścionków wykonanych na indywidualne zamówienie. Są to niepowtarzalne realizacje – nie powielamy raz wykonanych wzorów. Każdy z pierścionków ma unikatowy charakter.

*biżuteria z kamieniami opatrzona jest certyfikatem – znajdują się na nim informacje dotyczące masy, czystości, barwy i szlifu kamienia oraz próby wykorzystanego kruszcu

Znajdziecie tutaj informacje o najbliższych targach ślubnych oraz garść porad przydatnych przed ślubem lub zaręczynami

_1480217